Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veterinář!

11. 6. 2007

Tak zde je veterinář. O vaše koně se bude starat verka5, kdyby nemohla, tak i já!

Do komentářů napište, co je vašemu koníkovi a my vám ho prohlídneme. Musíte mít ovšem zaplaceného veterináře. Prohlídky se zapisují tady do komentářů, takže doporučuji, aby jste se sem vrátili a přečetli si, jak je na tom váš kůň. Pokud veterinář napíše, že je váš kůň vážně nemocný a nebo něco takovýho a pak tam napíše, že nemá kůň chodit x dnů na tréninky, tak to majitel dodrží!!!

Snad je to všem jasné. Jo a veterináře si zaplatíte tak, že napíšete buď k sobě do profilu, nebo do profilu vašeho koně v komentářích, že platíte veterináře a je to!!=o)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vet. prohlídka - Nisun

(Katies, 27. 6. 2007 14:31)

Ahoj koníčku, pojď ven z boxu ať si tě můžu pořádně prohlídnout, tady máš pamlsek. Nejprve jsem mu prohlédla tu jeho krásnou hustou srst a lesklou hřívu i ohon. Tak teď ti vezmu trošku krve na testy a výtěry, ale ty jsi šikovný koník tak to bude raz dva :) Tady máš jablíčko za odměnu. Ještě jsem mu prohlédla oči – jsou jasné a bez výtoku, nozdry – suché, průchodné, zuby – nedávno přibroušené, naprosto v pořádku a uši – čisté a bez parazitů. Teď ti poslechnu srdce, zdá se že je v pořádku, bije pravidelně i při zátěži, pulz taktéž v pořádku. Ještě se trochu proběhni, ať můžu kouknout na nohy... tak kulhání můžeme díkybohu vyloučit. Kopyta má pevná a zdravá, ještě jsem mu je pro jistotu natřela výživným olejem. Výsledky testů jsou naprosto v pořádku, takže vás můžu jenom chválit :)

Vet. kontrola

(Anadermy, 27. 6. 2007 7:28)

Ahoj potřebuji udělat prventivní kontrolu.....Dííík

Pokrač. - Lady Fatch

(Katies, 23. 6. 2007 9:44)

Byla jsem ji okouknout a už je v pořádku, nožička je zase v normálu, už s ní můžeš jezdit, ale...OPATRNĚ!!!Moc ji ještě nezatěžuj, ok??

Vet. prohlídka - Scipio

(Katies, 20. 6. 2007 17:33)

Takže Scipia jsem si vyvedla z boxu, abych si mohla udělat vet. prohlídku...Nejprve jsem mu prohlédla jeho krásnou hustou srst a lesklou hřívu i ohon..vezmu trošku krve na testy a výtěry... Ještě jsem mu prohlédla oči – jsou jasné a bez výtoku, nozdry – suché, průchodné, zuby – nedávno přibroušené, naprosto v pořádku a uši – čisté a bez parazitů... Teď ti poslechnu srdce, zdá se že je v pořádku, bije pravidelně i při zátěži, pulz taktéž v pořádku...Ještě se trochu proběhni, ať můžu kouknout na nohy... tak kulhání můžeme díkybohu vyloučit. Kopyta má pevná a zdravá, ještě jsem mu je pro jistotu natřela výživným olejem...Výsledky testů jsou naprosto v pořádku...vše o.k.!!

Prohlídka - Lady fatch

(Katies, 20. 6. 2007 17:27)

Takže byla jsem se na ni podívat...bříško má zase v normálu, jen se trochu přejedla, jinak nožku má napuchlou, má ji ovázanou bandážemi, takže s ní te%dka 3 dny nejezdi, jinak jí dávej 1x za den na nohu studený obklad, za tři dny zase napíšu...

veterinar

(Saška1110, 20. 6. 2007 14:23)

mojej kobylke dnes bolo dost zle stale kriva na jednu nohu a ma nafuknute brusko. pomozte prosim :-)

Vet. prohlídka - Bája

(Katies, 18. 6. 2007 18:34)

Tak, prohlídla jsem Báju od hlavy až k patě-teda kopytu...prohlédla jsem oči-jasné, bez výtoku..uši jsou čisté..nozdry suché..kopyta vypadají udržovaně, střelka v pořádku-kopyta jsou tvrdé bez poškození..Srst je pěkná,hustá a udržovaná..Hříva a ohon taky vypadají velmi pěkně,dobře protrhané...Vzala jsem ji na lonž - má pěkné chody, bez sebemenších vad..vzala jsem trošku krve na rozbor - v pořádku!..a teď celý stav..teplota je optimální, dech také, tep v normálu..po každé jízdě natírej kopyta, stačí vazelínou..Je naočkovaná a odčervená...Chválím tvé starání, máš pěknou, zdravou klisničku!!!:D

Vetík

(Bájinka, 18. 6. 2007 13:54)

Ahoj,mohla bych poprosit o preventivní prohlídku a očkování,odčervení u Báje???Díky moc